The last weekend of October, a group of active members of Erasmus Student Network Czech Republic met together in East Bohemia at the occasion of participating in the great event TRAIN IT!

The times flies and the sun sets earlier. And that's perfect time for watching a movie! 

 

1. Star Wars

Well, this is the classic. It already has 8 episodes and the 9th is going to be released next year. Do you remember, how Darth Vader was born? And do you remember Natalie Portman as Leila? Grab some popcorn, call your friends, and make a movie night. And don’t forget – May the Force be with you!

What is Czech winter like? Did you get a mini heart attack when you were shopping for autumn clothes due to the expenses?

Platforma jako Brno, která se uskutečnila třetí říjnový víkend a dala opět spojila účastníky ze všech sekcí z celé republiky. Nesla se v duchu samotného Brna a nejednomu Pražanovi ukázala, že i mimo hlavní město se nechají zažít skvělé věci.

So, you chose to travel and you don’t know what to do in the meantime?​

Dne 18. října v 14:00 vyrazí čeští a zahraniční studenti vysokých škol napříč republikou na vlajkový průvod Flag Parade, kterým oslaví třicetileté výročí programu Erasmus+​.

Během PR MYCM a Mov’in Europe Local Coordinator Meeting jsme se sešli společně s Mončou Pospíšilovou a Vencou, naším viceprezidentem, v Brně.  Naskytla se tak skvělá možnost k rozhovoru na téma řízení a jak to vlastně Venca má s Bublinou. 

S příchodem zimního semestru byla na řadě také další národní platforma. Tentokrát netradičně – na Slovensku. NP ESN Czechoslovakia 2017 byla skvělým příkladem mezinárodní spolupráce. Příkladem toho, jak i mnoho let po rozdělení Československa dovedeme fungovat bok po boku a vzájemně si pomáhat.

Vzdělávací akce pořádaná pod hlavičkou ESN CZ​ určená členům sekcí, kteří chtějí zlepšit své soft skills​.

Krátké povídání o ESN kariére naší bývalé prezidentky Klárky.

Pages