Na konci června se konala ESN Eduk8 Academy, která byla pořádána ve velmi atraktivní destinaci, a to v Sarajevu.

V duchu krásného letního snění se nesla naše malá národní platforma v Olomouci. Jak se snílkům dařilo nám povypráví naše bývalá prezidentka Radka Nováková.

Pokud přestanete být aktivním členem, ale nechcete opustit prostředí ESN, můžete se stát součástí alumni sítě. A to nejen té české. ​

V sobotu 25.3.2017 se uskutečnilo již druhé národní kolo International Erasmus Games of the Czech Republic, tentokrát v Pardubicích.

Začiatkom mája Banská Bystrica opäť hostila slovenskú National Platform a česká delegácia nemohla chýbať ani tentokrát.​

První velká národní platforma roku 2017 proběhla na konci posledního dubnového týdne, v mlhou zalitých kopcích městečka Palkovice.

Přišel čas oceňit vítěze CZECH IT! challenge!

V polovině března se dva členové ESN CZ zúčastnili třetího meetingu koordinátorů projektu Mov’in Europe v maďarském Debrecenu. Kristýna Dolhá za sekce ESN Buddy System Hradec Králové a Michael Hartman jako reprezentant ISC CTU in Prague. Čtyři dny tak byli součástí téměř padesátičlenného týmu lokálních a národních koordinátorů z patnácti evropských zemí, aby si předali informace a motivaci potřebnou pro propagaci studentské mobility. 

Spoiler alert - je to dlouhé, holt to píše bývalý NR... 

The next of edition of Eduk8 Starter - the first step in the Eduk8 Lifecycle - took place at the gorgeous archipelago of Madeira, Portugal, and we had there our Eduk8ter too.

Pages