Uplynulý víkend se v Praze uskutečnil první Meet Your Colleagues Meeting tohoto roku. V krásném prostředí hlavního města se setkali PRs spolu s Activities a užili si víkend plný nabitého programu a teambuildingování.

Po pátečním příjezdu, registraci a ubytování v jednom z našich partnerských hostelů sítě Bohemian Hostels - Sir Toby’s se účastníci zahřáli krátkými seznamováky a teambuildingovými hrami. Večer je však čekal už jenom odpočinek a posezení u piva.

Bohaté snídaně si všichni dozajista užili a plní síly jsme se vydali pracovat a učit se novým věcem. Sobotní program byl odlišný pro obě skupiny. Před obědem se Activities účastnili Site Inspection a prošli si všechy hostely, které BoHo nabízí. Naproti tomu PRs měli plné ruce práce s workshopem zaměřeným na social media a poté na propagaci eventů ve své sekci. 

Na oběd jsme se sešli v restauraci U Pětníka, probrali, co nového jsme se naučili, načerpali energii a společně se vydali do prostor ČVUT, kde probíhal i zbytek programu. 

Po obědě bylo na programu sdílení těch nejlepších zkušeností a předáváni know-how. PRs si v krátkém workshopu vyzkoušeli práci s Photoshopem a Adobe Illustratorem, který školil náš milovaný Graphic Expert - Jaroslav Moucha. Activities se zaměřili na organizaci výletů a eventů, dali hlavy dohromady a zamýšleli se nad nadcházejícím Social Erasmus Weekem. Také hodně brainstormovali a předávali si to nejlepší, co umí.

Po vyčerpávajícím programu plném informací jsme si odskočili na večeři do restaurace U Holiše, dali si krátkou pauzu a pokračovali večerním programem. Sobotní večer se nesl v duchu party a zábavy, kterou si účastníci zajisté zasloužili.

Sladké probuzení bylo následováno opět výtečnou snídaní a čekaly nás odjezdy domů. Každá akce musí jednou skončit. Všichni víme, že se opět setkáme na dalším Meet Your Colleagues Meetingu, a tak nevěšíme hlavy a těšíme se na něj.

 

Lenka Sivá

Communication Manager ESN CZ