Ahoooooj ESNeři
unudilo vás zkouškový, máte hromadu práce nebo vám prostě jen chybí ten ESN spirit? Ať už je to jakkoli, určitě najdete odreagování na horách, na dalším legendárním ESNow, zimním teambuildingu ESN CZ!!
 
Co můžete očekávat?
Kromě skvělých lidí na vás čeká chata v Benecku pro 25 lidí, která je umístěna 50 metrů od sjezdovky. Jedná se o Penzion Rychtrova bouda. V chatě kuchyňka, ve které jsou 2 lednice, sporák, trouba a nějaký ten toastovač pro lenochy, kterým se nebude chtít vyvářet :P Budeme mít k dispozici také pípu, informace o tom, jak zařídíme přísun alkoholu očekávejte po registracích :) K dispozici budeme mít vlastní lyžárnu, botárnu, koupelny jsou na patře. Nelyžaři nebojte se přidat, každoročně jezdí na ESNow i spousta lidí, kteří jen tráví čas na chatě s ostatními. Nebo můžete vyzkoušet běžky, okolo je několik km běžeckých tratí. V okolí jsou hospody, obchod i bowling, tak se určitě nudit nebudeme. Je možné si tam také půjčit lyže, i když je levnější si je půjčit v nějakém větším městě (například v Praze :-D).
 
To vypadá lákavě, jaká je cena?
Cena je 600 Kč, v ceně je zahrnuto ubytování a pokud nás pojede dost, tak asi i nějaký ten soudek
V ceně není zahrnutý skipas - cena za sobotní skipas v areálu Benecko je 380 Kč, nedělní něco okolo 500, je možnost slevy na ISIC
 
Jak se tam dostanu?
Jde využít MHD z Jilemnice nebo Vrchlabí, tyto busy však nejezdí moc často, proto doporučujeme se domluvit a vzít auta. Parkovat můžete na dvorku, kde je 6-8 míst. V případě, že bude třeba, dá se parkovat i na centrálním parkovišti, které je 300 metrů od chaty.
 
No to zní super, jak se můžu registrovat?
Registrovat se můžeš vyplněním tohoto registračního formuláře. Registrační formulář se zobrazí pouze po přihlášení přes Galaxy. POZOR! Před odesláním registračního formuláře se ti ještě zobrazí souhrn tvých odpovědí. 
Jakmile bude tvá registrace potvrzena, emailem ti přijde číslo účtu, na které bude třeba zaslat peníze do 20.2.2018.
 
Pozn.: Vzhledem k tomu, že se jedná o zimní teambuilding ESN CZ, přednost bude dána aktivním členům, proto prosím, abyste rozšířili povědomí o této akci aktivním členům vaší sekce
 
Pokud máte nějaké otázky, neváhejte se na nás obrátit na emailu events@esn-cz.cz nebo na facebooku, ideálně do události, možná vaše otázka bude zajímat i někoho jiného.

 

Date: 
02/03/2018 to 04/03/2018
Price: 
600 Kč
What's included: 
  • Pronájem chaty na dvě noci
Contact details: 
oc_clr@esn-cz.cz