Milí nováčci, pojeďte s námi na NEWBIES EVENT!!

 

Úplně první ročník této jedinečné akce pro nováčky se letos uskuteční v termínu 23. - 25. 3. v RZ Lučkovice. To se nachází na hranici Středočeského a Jihočeského kraje, nedaleko Písku.

 

Jedná se především o zážitkovou akci, na které každý z nováčků bude mít možnost nahlédnout do naší organizace díky povídání, sdílení vzpomínek a zážitků našich alumni. Nováčci budou mít možnost a sdílet společně fungování jednotlivých sekcí a odnesou si především povědomí o tom, že v ESN CZ nejsou sami :-)

 

Hlavním cílem této akce je, aby se setkali newbies z různých měst, prožili spolu zážitkový víkend, zjistili, že ESN není jen jejich sekce, získali nové “kolegy”, se kterými můžou konzultovat své nápady a ptát se jich na best practices v jejich sekcích. Během Newbies Eventu se nesetkáte s prezentacemi a nebudeme probírat ESN jakkoli formálně.

 

Dalším cílem je, abychom tím podpořili nováčky v zájmu o sekci, protože se věčně potýkáme s tím, že nám nováčci přijdou jednou a podruhé už ne. Toho se pokusíme dosáhnout zajímavými workshopy zaměřenými na teamwork a seberozvoj.

 
Date: 
23/03/2018 to 25/03/2018
Price: 
1500 Kč
What's included: 
  • Ubytování
  • Strava
  • Program
Contact details: 
hr@esn-cz.cz