Milý Ježíšku, milý networku!

Zveme Tě k nám na Suchdol na letošní Vánoční platformu. Budeš u nás určitě jako doma, slámu i chlívek máme na zemědělce taky.

Co Tě u nás čeká?

Potkáš nejen ESNery z lokálních sekcí celé republiky, National Board a jeho supportery, ale i naše lokální univerzitní lamy.

V pátek můžeš dorazit už na oběd, budeme Tě čekat u nás v ESN kanclu a odpoledne Ti ukážeme náš kampus - čeká Tě i ochutnávka univerzitního piva Suchdolský Jeník! Na večeři se přesuneme do centra Prahy a tam zůstaneme i na večerní social program.

V sobotu ráno pro Tebe bude přichystaná zdravá a chutná snídaně a velká dávka zajímavých informací ze světa ESN. Coffee breaky samozřejmě nemůžou chybět a na oběd si zajdeme společně co by kamenem dohodil. Po plenárkách máš možnost povečeřet v naší milé společnosti nebo si večeři ulovit sám po cestě domů a začít se připravovat na večerní party. Tam se všichni opět sejdeme a možná i koledy si v pozdějších hodinách zazpíváme.

V neděli budeš mít možnost si přispat a přidat se k nám na prohlídku adventní Prahy a společný oběd. Odpoledne bude připravený dobrovolný after program ve vánočním duchu.

Co Ty na to? Myslím, že to zní docela dobře :)

Tak neváhej a registruj se, těšíme se na Tebe na Suchdole!

Tvůj ESN CULS Prague team

  • Místo: Praha
  • Datum: 15.-17. prosince 2017
  • Počet míst: 60 (2 místa za sekci, 10 míst pro NB supporters, 5 pro alumni)
  • Poplatek: 100 CZK příspěvek na coffee breaky
  • Datum ukončení registrací: 3. prosince 2017
Date: 
15/12/2017 to 17/12/2017
Price: 
100 Kč příspěvek na coffee breaky (bez ubytování)
Contact details: 
mnp_oc@esn-cz.cz